A Veszprémi Petőfi Színház értékesítési-kreatív csoportjába keres gyakornokot, aki szereti a színházat, értékeli a kultúraközvetítés lehetőségét, jó kommunikációs képességgel rendelkezik, lendületes, kitartó, szorgalmas és szívesen tartozna egy remek közösséghez!

Azokat a hallgatókat várják, akik utolsó évüket kezdik a Pannon Egyetemen és szakmai gyakorlatuk teljesítését szívesen végeznék a színházban! Hosszútávú munkavégzés lehetősége is szóba jöhet, amennyiben mindkét fél részéről elégedettséggel zárul a gyakorlat!

A hallgató a színházmarketing – online-direkt – színes világát, lehetőségeit, érdekességeit sajátíthatja el és használhatja – állami-önkormányzati, biztonságot jelentő – intézmény társulatának tagjaként!

Amit nyújtani tudnak:

• előnyös – munkaidőkeretben történő – foglalkoztatás
  • versenyképes fizetés
  • élmény és tapasztalat
  • lehetőség a tanulásra, és fejlődésre

Egy biztos, unatkozni nem fogsz!

Érdeklődni a titkarsag@petofiszinhaz.hu címen tudsz!

(Hirdetés feltöltve: 2024.05.30.)