Forrás: diakverseny.hu

Szívesen vezetnél egy vállalatot? Jól jönne egy E-book olvasó? Söröznél Prágában?

Dobj be mindent és légy Te a legjobb vállalatvezető!

A 15. alkalommal megrendezésre kerülő Diák Menedzsment Bajnokság keretében idén egy FMCG (gyorsan forgó  fogyasztási cikkek) nagyvállalat igazgatói székét foglalhatod el. Képzelj el egy izgalmas szimulációs játékot élőben, használd a logikád, dolgozz csapatban!

Amellett, hogy a verseny szakmai tapasztalatot nyújt, a támogatóknak köszönhetően értékes díjak is várnak a legjobbakra:

• Pocketbook IQ 701 színes e-book olvasó
  • Prágai hétvége repülővel
  • Karrier tanácsadás tréning
  • Wakeboard oktatást Szóláth Szebasztiánnal a Red Bullnak köszönhetően

Minden résztvevő vendégünk egy Red Bullra és Dreher is jár a selejtező végén!

Ha jelentkezel a versenyre, egy különleges élménnyel és sok új tudással lehetsz gazdagabb, valamint partnereink gyakornoki programjaiba is bekerülhetsz!

A verseny regionális selejtezőinek helyszínei: Budapest, Szeged, Miskolc, Debrecen, Pécs és Győr.

Alakíts 3 fős csapatot, keresd meg iskolád helyi szervezőjét és JELENTKEZZ!

Jelentkezési határidő: március 18.

A 2010-es év bajnok csapata a Pannon Egyetemről került ki. Ha bővebb információra van szükséged, a tapasztalatokról őket is megkérdezheted!

További információ: