Téged is vár a Pannon Egyetem!

Várjuk együtt a felsőoktatási ponthatárokat, gyere, bulizz velünk Veszprém legmenőbb bulihelyszínén, a Gyárkertben! Fergeteges hangulattal, izgalmas programokkal, játékokkal, karrierépítő aktivitásokkal, menő pannonos ajándékokkal várunk Veszprém első Pont Ott Partiján és izgulunk együtt veled, melyik felsőoktatási intézményben kezdheted meg a következő tanévet. De itt a helyed akkor is, ha még nem tudod pontosan, mi leszel, ha nagy leszel! Megmutatjuk, miért pannonosnak lenni a legjobb!

Időpont: 2024. július 24. szerda 17.00-22.00 óra

Helyszín: Gyárkert Kultúrpark, Veszprém, Jutasi út 3

Kapunyitás: 17:00

FONTOS! A rendezvényre a belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött! A regisztráltaknak a rendezvény előtt e-mailben a Gyárkert küldi ki a belépőjegyet! A belépőjegy NEM átruházható, a tanulói/hallgatói jogviszonyt ellenőrizzük. NE hagyd otthon a diákod!

További infó és regisztráció itt! >>>