(Fotó: veszprembalaton2023.hu)

A marketing egyre nagyobb kihívást jelent a vállalatok számára. Mindenki arra törekszik, hogy megkülönböztesse az általa kínált terméket vagy szolgáltatást és marketingkommunikációjával elérje a célcsoportját, azonban a növekvő kommunikációs zajban elterelődhet a fogyasztók figyelme és kétes lehet a marketingkampány sikere.

Ebben a versenyben megmutathatjátok CSAPATOTOK mennyire jártas termékek, szolgáltatások kreatív kommunikációs tevékenységének tervezésében.

Az idei felhívásunkban a Veszprém-Balaton 2023 Európa Kulturális Fővárosa program örökségének fenntartásával kapcsolatosan a Várbörtön Látogatóközpont “Ember a rács mögött” c. állandó kiállítás marketingkampányának tervezésére hívunk bennetek. A kérdés már csak az, hogy elfogadjátok-e a kihívást?

I. FORDULÓ

A versenyre való nevezéshez készítsetek az „Ember a rács mögött” kiállításhoz az általatok meghatározott social media felületre egy hirdetést (posztot), amely felkelti a fiatalok (14-26 éves korosztály) érdeklődését, és ezt küldjétek el nekünk.

A verseny kihívása az, hogy emeljétek ki azt, ami értékes, egyedi az „Ember a rács mögött” kiállításban a meghatározott célcsoport számára.

Nevezés: 3 fős csapatokban

Beküldési határidő: 2024. február 12. – A beküldést követően, 2024. február 16-ig kerül kiválasztásra a 10 legjobb pályamunka.

Értékelési szempontok:

1. Tartalom: célcsoportot megszólító tartalom
  2. Kreativitás
  3. Formai elemek: színharmónia, betűtípus, grafika, arculathoz illeszkedő formai elemek

FONTOS! Az elkészült pályaműveket a kommunikacio@gtk.uni pannon.hu e-mail címre kell elküldeni 2024. február 12-én éjfélig. Az e-mailben ezeket az adatokat kérjük megadni: iskola neve, csapat neve, csapatkapitány neve, e-mail címe, telefonszáma, csapattagok neve.

II. FORDULÓ

A második fordulón az elődöntőben kiválasztott 10 csapat vehet részt. A forduló személyes formában kerül megrendezésre Veszprémben, melyre a csapatoknak prezentációval kell készülniük.

A döntő időpontja: 2024. március 7. (csütörtök),  10:00-14:00

A verseny helyszíne: Pannon Egyetem (Veszprém, Egyetem u. 10.)

A verseny lebonyolítása:

A II. fordulóban részt vevő csapatok február 16-án megkapják a döntős feladatot, melynek kidolgozására 2,5 hét áll rendelkezésükre. A döntő során feladat-kidolgozás tehát nem lesz, csak a prezentációkra kerül sor.

Díjazás: az első 3 helyezettet díjazzuk tárgynyereményekkel, könyvjutalmakkal és a Veszprém-Balaton 2023 EKF ajándékaival.

GYŰJTSD A FELVÉTELI PONTOKAT!

Ha 2024-ben a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karára felvételizel, és a Marketing Challenge Day c. versenyen 1., 2., 3. helyezést érsz el, vagy különdíjban részesülsz, akkor a felvételi során 30 intézményi pontot kapsz tőlünk.

Pontgyűjtésre fel, sok sikert a versenyen!